GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mockaservis 7721169
nr 772 1169
Mockaservis
13 del, Wien
Kondition: lagningar, mindre skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 17:35:58
700 kr
800 kr